Kuş Konmaz

  Seybomak : 0544 364 09 99  

Kuşkonmaz KuşKovucu PC (Polikarbonat) Dikenli Tel 

Seybomak size profesyonel, uygulaması kolay ve kalıcı bir çözüm sunuyor. Kuş Konmaz uygulanmış yüzeylerde güvercin, karga, sahil kuşları ve benzeri kuşlar konmazlar ve tüneyemezler. Sürü mantığı ile hareket ettikleri için terk ettikleri yerlere geri gelmezler. Kuşların konmasını ve yuvalanmasını engelleyen kuş kovucu sistemlerin uygulanması firmamız tarafından yapılmaktadır. Kullanım alanı oldukça geniştir. Kuşların neden olduğu, pis koku ve çürümeye karşı PC (Polikarbonat) dikenler kesin çözümdür.

Güvercin, karga, sahil kuşları ve benzeri kuşların dışkıları görüntü kirliliğinin dışında böcek, patojen ve mikrop içerirler. Ayrıca asit salgılayan mantar türlerinin ıslahına zemin oluşturur ve yapıların dokusuna zarar verir. Yoğun dışkıların yarattığı görüntü kirliliği, koku ve tahribattan dolayı oluşmuş zararları ortadan kaldırmak son derece maliyetli ve zaman alıcıdır.Güvercin, martı, karga ve benzeri kuşlar ile daha büyük kuşların konmasını ve yuva yapmasını engellemek için tüm yüzeylerde güvenle kullanılmaktadır. Kombi, pencere kenarları, yağmur olukları, bacalar, çatılar ve benzeri alanlar en fazla tercih edilen yerlerdir. Sesle, maketle, kokuyla, manyetizmayla, kuşları kaçıran sistemler, kısa sürede etkilerini tamamen kaybetmektedirler. Kuşların bit, kene, parazitler ve birtakım virüsleri taşıdıkları bilinmektedir. Ürünlerimiz bu mikrop taşıyıcı kuşların konmasını ve yuvalanmasını engelleyerek sağlığınıza katkı sağlamaktadır. Kuş dışkıları yapılarda, yüzey kirlenmelerine ve asidik olduklarından hasarlara yol açmaktadır. Kuş kovar PC diken bakım, onarım ve temizlik masraflarını azaltarak büyük oranda tasarruf sağlar..

ÇEVRE DOSTU

Kuşları yaralama tehlikesi yoktur. Oksitlenmez. Toksik değildir.

 

YALITKAN

Mükemmel elektrik yalıtkanlığına sahiptir. Çatı ve baca üzerinde yıldırım çekmez. Alevden uzaklaştığında kendiliğinden sönme özelliğine sahiptir.

ESTETİK

Şeffaf olduğundan fark edilmesi zordur. Mimari yapılarda görüntü kirliliği oluşturmaz.

 

ESNEK

Kırılmaz. Bükülere şekil alır. İç bükey ve dış bükey yüzeylerde kolaylıkla uygulanabilir. Darbe dayanımı yüksektir.

KALİTELİ

Kuşkovar’ ın hammaddesi olan polikarbonat polimeri, ileri teknoloji kullanılarak işlendiğinden, hizmet ömrü çok daha uzundur.

UZUN ÖMÜRLÜ

Güneşin yıpratıcı etkisine karşı U.V. korumalı formüle sahiptir. Sert hava koşullarına dayanıklıdır. -50 ila +130 derece arasında işlevini kaybetmez.

KULLANIM ALANLARI  

FABRIKA GÜVERCIN KOVUCU TEL UYGULAMASI

Fabrika ve benzeri alanlarda güvercin ve sığırcık gibi kuşların yuvalanması fabrika kullanım alanlarında zorluk çıkarmaktadır. Vinç üzerinlerinde yada fabrika bloklarında duvarlarında sıklıkla tercih edilen plastik kuşkonmaz teli birçok sorunu halletmektedir. Fabrika ve depo benzeri alanlarda kuşların yuvalandığı ve konmasının problem yaratacağı alanlarda sıklıkla kullanılması son derece önemlidir. Ortaya çıkan problemler sonucu artan maliyetlerden kurtulmak için plastik kuşkonmaz teli uygulama için bizi arayın.

PENCERE ÖNLERİ KUŞ KOVUCU TEL UYGULAMASI

Pencere önleri kuş kovucu tel uygulaması oldukça faydalı bir işlemdir. Bu durumla canlılar binaların yapı birimlerine yuva yapmalarına neden olmaktadır. Ülkemiz genel itibarı ve konumu nedeniyle göç alan ülkedir. Kuşları doğal ortamları olan ağaçlık kısımlara yönlendirmemiz için plastik kuş kovar tellerini kullanmak zorundayız. Plastik kuş kovar dikeni ile sizlerde kuşların doğal ortamlarına dönmesine yardımcı olabilir sizlerde sağlıklı bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz.

BALKON KUŞ KOVUCU TEL UYGULAMASI

Birçok müşterimiz balkonlarına ve pencere önlerinden kuş kovucu ürün, kuş kovma yöntemleri diye tarafımıza aramalar gerçekleştirmektedirler. Balkon tipi kuş kovucu ürün diye tabir edilen 50 santim uzunluğunda plastik kuşkonmaz teli ile balkon ve çatı oluklarından kuşları kovmaktadırlar. Ürün maliyeti oldukça az olup yaptığı iş çoktur. Sizlere sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmaktadır. Sizlerde iletişim kısmından bizler ile iletişime geçerek kaç metre ürün gerektiğini belirtmeniz halinde aynı gün içerisinde adresinize teslim edilmektedir.

ÇATI  KUŞ KOVUCU ÜRÜN UYGULAMASI

Çatılarda kuş kovucu ürün kullanımı mutlaka gerekmektedir. Kuşlar buralarda yuva yaparak izolasyon ve betona zarar vermektedir. Kuş pisliğinde bulunan yuksek asidik madde zamanla buyuk çaplı hasarlara neden olmaktadır. Yaptıkları bu yuvalarda ölen kuşlar  dayanılmaz kötü kokulara neden olmaktadır.Bu alanlarda  Plastik Kuşkonmaz Desteği  %100 Etkili olmaktadır. Buda oluşacak hasarları minimuma indirmektedir. Uygulama alanlarının çokluğu ve uygulama kolaylığı ile birçok çatıda bu ürün kullanılmaktadır. Çatılarda kuş problemine son veriyoruz.

ELEKTRIK TELLERI PLASTIK KUŞKONMAZ TELI UYGULAMASI

Elektrik telleri bir çok kuş türünün ölümlerine sebep olmaktadır. Bu durum sizleri üzdüğü gibi bizleri de üzmektedir. Kuşlar elektrik tellerine konarak çarpılmakta ve hem ölümlere hemde elektrik kesintilerine sebep olmaktadır. Plastik kuşkonmaz telleri bu durumu minimuma indirmektedir. Kuş kovucu ürünler arasında kuşkonmaz teli ile TEİAŞ, TEDAŞ gibi büyük kurumların sıklıkla tercih ettiği ürünler arasındadır. 50 cm lik plastik kuşkonmaz ürünü tellerin üzerine uygulanarak kuşların hem ölümlerini hem zarar görmelerini minimuma indirmektedir. Bu şekilde TEİAŞ ve TEDAŞ gibi kurumlarda kuşların verdiği zararların bütçelerinden kurtulmaktadırlar.

ALIŞVERIŞ MERKEZI KUŞ KOVUCU TEL UYGULAMASI

Plastik kuşkonmaz teli birçok alanda kullanıldığı gibi Alışveriş merkezlerinde de sıklıkla tercih edilmektedir. Genel olarak alışveriş merkezlerinin en üst katları kafe, restourant gibi sosyal alanlardan oluşmaktadır. Dış cephesi cam yapılardan oluşan AVM’ler birçok kuş kirliliğine maruz kalmaktadır. Cam temizleme maliyeti plastik kuşkonmaz  telinden oldukça pahalı olmaktadır. AVM yönetimi her ay düzenli olarak temizlik masraflarını karşılayacağına Plastik Kuşkonmaz Teli ile ömür boyu koruma sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfamızı beğendiniz mi? Bize destek olabilirsiniz.

Facebook
Twitter
YouTube
LinkedIn
Instagram
WhatsApp chat